Otorinolaringologija

Suhi kašalj

mmninamm

Poštovani, imam problema sa suhim kašljem tri tjedna. Noću ne mogu spavati koliko kašljem, preko dana je lakše. Probala sam sve od čajeva, pastila, tableta ali ne prolazi. Zanima me kako da zaustavim kašljanje jer noćima ne spavam. Hvala puno! Lijep pozdrav!

Mr. sc. Rozita Gulić, dr. med.

Poštovana, niste navela koje ste točno lijekove koristili protiv kašlja, da li ste pokušali sa antitusicima ili antihistaminicima, obzirom da se smetnje javljaju noću, odnosno da li osjećate postnazalu sekreciju ili regurgitaciju želučane kiseline prilikom lijeganja?