Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

bol na lijevoj strani trbuha

krissy

Postovani doktore,ja bih vas lijepo zamolila da mi kazete o cemu bi se moglo raditi ako se dijete zali na bol una lijevoj gornjoj strani trbuha.Znaci lijevo od pupka,prema kuku.Inace se to dogada jako rijetko,ovo je drugi puta u godinu dana.Inace se radi o djecaku od 9 godina i bavi se sportom,ako vam to sto znaci.Unaprijed se zahvaljujem

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Hm, lijevo od pupka prema kuku je lijevo dolje a ne lijevo dolje... Lijevo gore može boljeti želudac, želučana kila, bubreg. Lijevo dolje bubreg, mokraćni kanal, debelo crijevo. Nema koristi od ovoga, obavite pregled i osnovne laboratorijske pretrage te ultrazvuk trbuha.