Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

bol na ljevoj strani stomaka

marijana0202

Postovanje naime zanima me zasto dolazi do boli na ljevoj strani stomaka u ravnini s pupkom jako me boli pokocim se ne mogu disati jedva se namjestim
imam 16.godina i do tog dolazi cesto pogotovo ujutro cim jedem.Prije par godina isla sam doktoru zbog zutila oko usta pomislili su na hepatitis c no nije bila rijec o tome ja jos uvijek imam ujutro i tijekom dana to zutilo ali nikako ne znam od cega mi je to ako znate mozete li mi odgovoriti?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ovim putem ne mogu ništa dijagnosticirati. Treba napraviti ultrazvuk trbuha i konzultirati gastroenterologa, kako zbog bolova tako i zbog žutila.