Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

bol u koljenu

bube-ogo

Postovani,

Imam dijete od 2 god i 2 mj... u zadnje vrijeme se zali na bol u straznjoj strani desnog koljena ( kao da ga uhvati grc (. Zanima me zbog cega to moze biti i dali se moze kako rijesiti?! Ne znam jel problem u tome sto seta na prstima? Trebam li ici kod ortopeda ili?

Hvala!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Prpeoručam da se obavi pregled ortopeda. Katkada se u stražnjem dijelu koljena (u pregibu) može stvoriti cista koja radi smetnje.