Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Cesto mokrenje

zeolinite

Postovani doktore,sin ima 8 godina i cesto mokri no ne zali se na nikakve bolove ni pecenje,nalazi mokrace i krvi uredni...osobno sam bolovala od upale mjehura pa znam taj osjecaj kad mislis da trebas mokriti ali u biti mokrace skoro ni nema,no tad bi uvijek bilo prisutno ili pecenje ili bolovi...zato mi nije jasno sto bi to moglo biti?hvala unaprijed

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ovim putem ne mogu ništa korisno savjetovati osim preporučiti pregled nefrologa...