Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

ćetverogodišnjak

koral

završili smo timsku obradu u suvagu i dobili dijagnozu f83 usporen psihomotorički razvoj usporen razvoj govora možete mi reč da li ima nade da se radom neke stvari dovedu u red i ako mi možete reč koje ustanove u zagrebu pružaju terapiju djeci sa tom dijagnozom hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Navedena dijagnoza tek ukazuje na prirodu problema no ne govori preciznije o vrsti i intenzitetu. SUVAG je definitivno ustanova u kojoj ćete dobiti vrhunsku pomoć. Ukoliko smatraju da je potrebna dodatna konzultacija fizijatra i fizikalna terapija tada se možete obratiti na Goljak ili u Vinogradsku.