Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Cijepivo pred skolu

nadalina80

Postovani,dijete bi trebalo za par dana primiti cjepivo pred skolu moparu ali me brine seka koja je jucer dobila herpes zoster i na terapiji je virolexom 3x500 mg. Koja je ujedno imala tks prije godinu dana.Dali se mlada smije cijepiti ili da pricekamo da sestra ozdravi?
Hvala i lp.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Što je tks?

Mislim da bi bilo mudro pričekati da starija sestra ozdravi te da budemo sigurni da i mlađa neće oboljeti. Mjesec dana bi bilo dovoljno.

nadalina80

Mislila sam na transplantaciju kostane srzi.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Pričekajte ozdravljenje pa je možete cijepiti.