Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Cijepljenje petogodišnjaka

valek

Poštovani,
naš petogodišnjak je primio sva redovna cjepiva no trebao je nešto primiti sa četiri godine ali je to prebačeno na pet godina starosti. Sad tog cjepiva nema ( trebao se cijepiti u lipnju još),ali smo ipak naručeni jer bi kao trebalo stići do petka. Moramo se malo, bar Vama i oprostite na tome, požaliti tj iskazati strahovanje o tom cjepivu i njegovoj kvaliteti ili to kao roditelji nemamo razloga?! Da li bi bilo bolje ( pametnije) pitati o kojem cjepivu se radi i kupiti ga pa da smo sigurni ili da ipak imamo povjerenja u potpunosti!! Što ako cjepiva neće biti ,a rečeno je da ta zadnja doza vrijedi do rujna ?! Kreće u vrtić i bude li bio bolestan neće se moći cijepiti i vrijeme ide.....! Molimo za savjet i unaprijed zahvaljujemo!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Sva cjepiva koja se nabavljaju preko Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo su vrhunska i ne postoji nešto bolje što se treba ili može kupiti. Ako ga Vaš pedijatar ima odvedite dijete što prije jer mi se čini da ga još neko dulje vrijeme neće biti.