Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

CJEPLJENJE

mpetrac

Molim za savjet :zbog Guillian-Barre Syndroma curica mi nije cjepljena pred školu.
Budući da se mora cjepiti ,kome da se obratim za pomoć.

dipl.oec Marina Petrač

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Preporučam da se obratite za savjet pedijatrijskom imunologu ili infektologu sa svom postojećom dokumentacijom.

stels02

Poštovani,
Prije 2 godine mi je otkriven HPV i CIN I te su i jedan i drugi uspijesno izljeceni.
Zanima me postoji li mogucnost da se cjepim protiv HPV-a makar sam vec bila u dodiru s bolescu ili nema potrebe za time.
Hvala na odgovoru.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Možete se cijepiti, preporučam da to učini i Vaš partner.