Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Crvenilo i kvrzice iz uha

Dragana89

Postovani,imam cerku koja je napunila 2mjeseca.Mi se hranimo na bocicu sa ad mljekom.Na glavi ima prist kao u pubertetu ,na vise mjesta.To je crvenilo velicine nokta na palcu i u sredini toga imaju bjelu tocku.I iza uha ima kao kvrge i oteklo je,nema temperature i ne place kad joj to diram?
Molim vas pomoc

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Čvorići koje pipate su najvjerojatnije limfni čvorovi i oni se povećaju kada postoji upala kože na glavi (vlasištu). Javite se pedijatru.