Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

dodatci za jacanje imuniteta

bozemaki28

Moje dijete od 20 mjeseci je prije 20 dana imao upaljene angine i pedijatrica mu je propisala Silapen.upala se smirila 5 dana i sada se vratila u jos gorem obliku.dr je propisala klavocin,a sin je od njega dobio proljev,povraca i gubi apetit.mene zanima nogu li mi nakon sto popije antibiotik do kraja dat nesto za podizanje imuniteta? Imonoglukan? Ili nesto slicno?
Hvala unaprijed na odgovoru

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Imunoglukan je izvrsna opcija, mozete neko vrijeme davati i probiotike.