Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Dojenče samo spava

Anaimb

Poštovani,

Dijete je rođeno ranije, 35+4, pusteni smo iz bolnice nakon 10 dana. On sad ima 5 tjedana, dobio je 1 kg i 100 g zasada, al u zadnje vrijeme stalno spava, nocu doji u snu, ni ne razbudi se, a po danu se malo meskolji kad je gladan, opet jede u snu i spava i dalje, pa smo se zabrinuli dali je to pokazatelj da nesto nije u redu?

Hvala unaprijed na odgovoru i lijep pozdrav

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Obzirom na vrlo mladu dob, iako sve što navodite može biti normalno, treba obaviti pregled pedijatra.