Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

hemang

kehić

moram da vam napišem da je moja kćerka odmah po rodjenju imala hemangiom na glavi(u obliku prave jagode)naravno bila sam bolesna od toga tragala po doktorima vršila pretrage itd sada joj je 7 godina i kako su mi doktori govorili to je godinama nestalo i ostala je samo mala flekica koja je pokrivena kosom tako da sam sad smirena .
recite mi molim vas da li imam razloga za zabrinutost u kasnijem dobu s obzirom da je ona bogu fala dobro!

Dr. Darko Richter

Glede tog hemangioma možete biti mirni. Neće ponovno narasti.