Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Hidrocela

Jusuf

Postovani..Ka sam 1992 godiste..Od djetinstva mi je desni testis veci od lijevog..Bio sam kod ljekara i pregledali su i ustanovili da je hidrocela i da treba operirati..Sad mene brine dali ce biti sve uredu sa plodnosti i koliko traje oporavak poslije operacije..Bio bih vam zahvalan puno..Jer zabrinut sam za plodnost..Ljekari mi za to nista nisu rekli niti sam u tom trenutku razmisljao o tome..Hvala Vam..lp

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Sa plodnošću ne bi trebalo biti problema. Nakon tjedan dana možeš obavljati sve uobičajene aktivnosti dok će za teže tjelesne napre trebati pričekati 3 mjeseca. Naravno, o tome treba priupitati kirurga kada budeš išao na operaciju.