Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

jak znoj

Tamara35

Postovani,curica od 7 godina se jako znoji ispod pazuha i miris je stvarno ruzan kao i kod odraslih.Postoji li neki preparat deo stik ili nesto da joj mogu stavljat obzirom na godine,barem neki na prirodnoj bazi.Pazim na higijenu al u skoli dijete pa u produzenom i stvarno se cuje kad dodje kuci.Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Perite pazuha antibakterijskim sapunom, možete stavljati Octenisept sprej. Odjećaa treba biti paamučna, i mora se dnevno mijenjati.