Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Knedla u grlu

Vasilyyy

Imam konstantan osjecaj kao da mi nesto stoji u grlu i ne mogu to progutati,inace pljunka mi se sakuplja non stop bez obzira koliko ispljunem i uzasno me to nervira. Koji je uzrok toga i da li bi ispiranje grla trebalo biti dovoljno ili je znak za uzbunu.hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Preporučam pregled specijaliste za uho, grlo i nos. Treba isključiti strano tijelo u grlu ili kroničnu upalu ždrijela zbog iscjetka iz nosa.