Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

krvna slika

kenan

Dobar dan ima sina 6 ipo godina pa mu je pravita velika krvna slika i u tome su pronadzena poviseni limfociti :limfociti 78% a normala je od 13-50%neutrophile granulocit 960 a normalno je 1700-8100,segmentkernige neutrofile 13% a normala 40-75% pa sam ja kao majka jako zabrinuta dali to nesto opasno a Termin Imam tek za 4 dana kod ljekara molim vas za brz odgovor,djete se inace nalazi u izdgldno normalno zdravom stanju.

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ako je dijete dobro ne treba se brinuti, u toj dobi je normalno da limfociti budu nesto poviseni. Doktor ce pogledati jos neke stvari u krvnoj slici i pregledati dijete te ce odluciti da li je potrebna kontrola krvne slike.