Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

na more sa bebom?

tigerin

Postovani,

planiramo sa mjesec dana starom bebom na more; put traje 4h osobnim automobilom, vozili bismo nocu da izbjegnemo guzvu i vrucinu i niposto ne bismo izlazili na sunce izmedju 10 i 18.h s njim. Mislite li da je to u redu i sto predlazete?

Unaprijed hvala na odgovoru,

lijep pozdrav

Darko Richter, dr. med.

Je li dijete bolesno?

tigerin

Ne, sve je u redu.

Darko Richter, dr. med.

Onda ovako: vaše dijete, vaša briga.

dzeniharis

zdravo postovani doktore...
evo ovako moj sin je star 3 mjeseca i hvala bogu zdrav i veseo...planiramo ici na odmor u bosnu ali moj muz se boji da nije prehladno da bi putovali sa bebom,sta vi mislite ja nemam takve strahove ali nikako nemogu muza da umirim da nasem sinu nece nista biti i da se mora navikavati na razlicite klime....sta vi mislite o tome,da li da putujemo ili ne?

hvala unaprijed

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ma samo Vi umirite muža i putujte, nema razloga za brigu.