Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

napadi

lpf1977

Poštovani,
Imam kćer od 8 mj,dosad nije bolovala,uredno napreduje i uredno cjepljena.Rođena u terminu dogovorenim carskim rezom jer je bila okrenuta na zadak.Zadnjih 5-6 dana sam primjetila da u igri ili pred spavanje ponekad okreće očima(izvrne očima) ili naglo okrene glavu ustranu.Ovo se ponovi 3-4 puta dnevno.Njena pedijatrica misli da se radi o epi napadima.Može li bit nešto bezazleno ili se stvarno moram bojati da je epilepsija?

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Ne znam što očekujete ovdje na forumu? Ako se sumnja da je riječ o konvulzijama (ne morabiti epilepsija) dijete mora obaviti pretrage. Ništa dalje ne mogu reći, a čini se ni Vaša pedijatrica.