Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Neofen i dojenje

Zeko mali

Poštovani, još jednom Vas srdačno pozdravljam!
Postavila sam pitanje vezano za upotrebu neofen tableta dok dojim, nisam dobila odgovor..
Iako sam našla na forumu da se smije koristiti u periodu dojenja, još jednom Vas molim da mi kažete koliko dugo ga smijem upotrebljavati, a da nema loše posljedice na bebu?
Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poštovanje, danas sam tamo odgovorio na pitanje (odgovaram kada imam vremena, svakako ne na dnevnoj bazi). Nem konkretnih podataka kako dugo se može koristiti ovaj lijek, pa savjetujem što je kraće moguće i u što nižoj dozi - koliko je potrebno da vam pomogne.

Zeko mali

Još jednom Vam se iskreno zahvaljujem...