Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

prestanak dojenja

marra

Poštovani dr. Richter,
da li biste mi molim Vas mogli preporučiti neki lijek koji bi mogao odmah zaustaviti proizvodnju mlijeka. Naime, još uvijek dojim djevojčicu od skoro 3 godine i htjela bih prestati. Bit ćemo odvojene sljedeća četiri dana i mislim da bi tako meni bilo lakše.
Unaprijed zahvaljujem

Darko Richter, dr. med.

Lijek se zove Parlodel, generički bromokriptin-mesilat, a za njegovo propisivanje nadležan je vaš ginekolog, možda i obiteljski liječnik.