Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

primjese u stolici

duja

Poštovani!
djevojčica mi je stara 3.5 godina i prije je imala tvdu stolicu. čujne vjetrove i naprezanje tijekom defekacije ali većinom redovnu svakodnevnu stolicu . Nije se žalila na bolove u stomaku. Sada se uz sve to pojavila sluz tj. već neko vrijeme (otprilike dva mjeseca) ,sluz je bijela i čvrsta ,nije u svakoj stolici. Ponekad istodobno ima tvrdu stolicu sa primjesama meke skoro proljevaste stolice. Uzimala je singulair granule 4 mg, zadnja 3 mjeseca i zadnji mjesec Nazonex sprej ima li to kakve pvezanosti.
Možete li mi reći koje pretrage bi trebalo napraviti i št bi to moglo biti????
unaprijed se zahvaljujem

Darko Richter, dr. med.

Sigurno nema veze sa Singulairom i Nasonexom.