Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Problem

daniel0307

Pozdrav doktore.
Postavio sam Vam pitanje ali mi niste odgovorili,vjerojatno niste vidjeli,ali nema veze,pitam ponovno.

Moj problem,ako je to problem me jako zabrinjava. Naime,imam 19g i moj penis je jos uvijek nerazvijen,tj. nije se produljio iako bi u pubertetu trebao,dječji je da se tako izrazim. Imao sam operaciju testisa kad sam bio mali(mislim da je bila upala testisa,ali mi je bilo svega 4 5 godina pa se ne sjecam najbolje) pa me zanima da li je moguce da je ta operacija utjecala na nesto,da li je moguće da su nesto ostetili pri tome?
Ako je potencijalni uzrok nedostatak hormona ili slično objasnite mi molim Vas sve mogućnosti.
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Svakako se treba javiti endokrinologu.