Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Temperatura !

Sany

Pozdrav, molim za vase misljenje. Curica krenula u skolu i odma jasalj, nos, prehlada. Imala he temperaturu 3 dana. Onda je opet nakon 7 dana dobila ponovo temperaturu Nos jos ima sekreta i kasljuca Mene brine to s temperaturom da li je ok da ima 3 dana pa nema 7 dana paopet 3 dan danas. Ne prelazi 38 sa 4 Hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Moguce je da je doslo do komplikacije prehlade pa je potrebno obaviti pregled. Moguće je da je riječ o novoj infekciji (ništa neuobičajeno) - no bez pregleda ne može biti konkretnijeg zaključka.