Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

TORTIKOLIS

DARKO_VALJAK

IMAM PITANJE U VEZI TORTIKOLISA IMAM BEBU 8 MJESECI OD RODENJA DRZALA JE GLAVICU NA STRANU , PEDIJATRICA JE RAKLA DA TO NIJE NISTA I DA CE SVE BITI U REDU MEĐUTIM SVE VISE DRZI GLAVICU NA STRANU A PEDIJATRICA NISTA NE PODUZIMA, NEMOZE VISE OKRENUT GLAVICU NA LIJEVO GOTOVO NIMALO,DOK DRZI GLAVU SKROZ DESNO. MOLIM ZA SAVJET KOME DA SE JAVIMO DA SE TO RIJESI I DALI JE PREKASNO NALAZIMO SE U MEĐIMURJU TE BIH MOLIO DA NAS UPUTITE NA PRAVO MJESTO.UNAPRIJED HVALA

Darko Richter, dr. med.

Za tortikolis prava je adresa - ortoped. Možete se javiti u Klaićevu, na Šalatu, ili drugo mjesto gdje radi ortoped s djecom.
Osobno mi se čini da malo paničarite, ne bih vama vjerovao više nego vašoj doktorici.