Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Upaljena vodena kozica

bleso9

Postovanje!
Sincicu od 10mjeseci na rucici izmedju dva prstica upalila se vodena kozica. Izgleda grozno, plik je velik, napunjen sivkastom tekucinom , sa lagano ljubicastim rubom i koza oko njega je dosta crvena. Jako me zabrinjava njen izgled. Ne izgleda kao gnoj, vec nesto drugo.
Od prvog dana je ta kozica velika, ali dijete nema temperaturu niti je loseg opceg stanja, jede, spava...
Posto je nedjelja ne znam ima li potrebe danas ici na hitnu s tim prsticem ili ce biti dovoljno sutra ujutro je pokazati pedijatru.
Molim Vas pomoc, unaprijed hvala i lijep pozdrav!

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Treba obaviti pregled, no ne nuzno u hitnoj sluzbi. Nemojte se oslanjati na upite putem foruma u slucaju hitnosti, nisam u mogucnosti svakodnevno odgovaratai na upite.