Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

uvecane zljezde

miilena

Postovani dr,moja djevojcica ima 6,5 godina visoka je 121cm , a teska 19,8kg
izgleda bas mrsavo, sve jos koscice mozes prebrojati,
Njeznog je zdravlja,i sve do proje 5 dana je vukla neke prehlade,koje bise kalemile jedna na drugu
Mene brine sto sam prillikom kupanja napipala iza uha i na vratnoj zili uvecane limfne zljezde, ta iza uha je tu vec godinu dana, i prosle godine sa vadila nalaze i sve je bilo ok
Sad vas molim da mi odgovorite da li se limfne zljezde mogu pojaviti i od obicne prehlade

Darko Richter, dr. med.

Ako apstrahiramo vaše bavljenje medicinom sve do zadnjeg retka i vašeg pitanja, mogu vam odgovoriti na to zadnje pitanje (ono prethodno ne uključujem u razmatranje, uopće): može.