Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Zakljucak !

Sany

Znaci Vi meni preporucujute da uradim marker na hepatitis c bez obzira jel je dirao il ne nego radi predostroznosti jer u porodici imamo virus ??
I jos vezano za mlijeko, znaci nema veze sto je umanjila kolicinu mlijeka ? Lijep pozdrav, ima momenata kad uopste nece mlijeko pa se borim s njom, nosam je pijevam i slicno

Darko Richter, dr. med.

Nemojte da vam ponavljam 100 puta. Sebi ste radili markere, a njoj nećete !?
A što se tiče pjevanja, vi možete biti operna pjevačica, no nema utjecaja na apetit za mlijekom. Odakle vam te konstrukcije?