Pulmologija

neoplastični proces

gost

Nalaz CT-a:
Desno se vidi opsežni pleuralni izljev koji komprimira parenhim.
Na pleuri donjeg dijela desnog hemitoraksa vide se lamelarne solidne naslage u smislu neoplastičnig procesa. Slijedi dogovor o pleuroskopiji.

Pacijent, muškarac 57 g. nepušač.

prof. dr. Neven Tudorić

Oprostite na ovako velikom kašnjenu s odgovorm. Vjerujem da je u međuvremenu proveden dijagnostički postupak, te da je ovo alarmantno stanje dijagnostički riješeno.