Dentalna implantologija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

implantati i problem sa sinusom

yexica

Pre 5g imala sam operaciju maksilarnog sinusa. Problem je nastao usled zapustene infekcije i polipa, a posledica je da je sinus prosiren i zid sinusa veoma tanak (tako mi je bar receno). Da li u mom slucaju postoji ikakav nacin za primenu implantata u gornjoj vilici sa te strane?

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

sve je naravno moguće.
Potrebno je jasno razlućiti dali postavljanje implantata na toj poziciji ima smisla u odnosu na neko drugo možda jednostavnije rješenje.
Svakako je moguće.