Dentalna implantologija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Zubna caklina

Ivan_DDDd

Poštovani,
Zubar mi je još prije par godina rekao da mi je zubna caklina "otišla". Zubi su mi žute boje neovisno o higijeni. Čitao sam da se caklina može reminiralizirati. Zanima me mogu li vratiti bijelu boju zubiju ili obnoviti caklinu?

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovani,

Boju zubi je moguće promjeniti izbjjeljivanjem zubi.
Caklinu koja nedostaje nije moguće popraviti procesom remineralizacije, nego protetskim metodama kao što su krunice.

Sanna__

Poštovani,
Ne znam je li ovo pitanje za ovu temu no citala sam da je kokosovo ulje jako dobro da odrzavanje zdravlja zubi i lijecenje karijesa. Zanima me vase misljenje o tome. I ako biste mi mogli reci mislite li da je kucno izbjeljivanje zubi sa drogerijskim apartom za izbjeljivanje stetno . Hvala unaprijed big-smile

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

osobno, ne podržavam ni jedno ni drugo.