Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

bez RTG-a?

ana

Već ste odgovarali na slična pitanja, ali mi je nešto ostalo nejasno.Da li je moguće liječiti gangrenu zuba ako nije moguće napraviti rtg snimak zuba ( u 9. sam tjednu trudnoće) ?

Dr.sc. Silvana Jukić

Da. Zub se tada napuni tekućom pastom, koja se nakon poroda ukloni. Potom se zub poslika i kanali napune konačnim ispunom.