Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Bol i nakon vadjenja zivca

Beautifulliar

Postovani,

Ako mozete da mi Odgovorite na moje pitanje. Prije godinu dana mi je vadjen zivac iz jedinice, cisceni su kanali nekoliko puta svaki put kad mi je stavljan lijek je boljelo, na kraju kada je zavrsila zub nisam osjetila nikakvu bol, medjutim nakon godinu dana osjetim neku ne mogu reci bol, vise je kao da trni, neugodna bol, da li je sve u redu sa zubom ili moram ici ponovo do stomatologa? I da naglasim da mi je dr. Rekla jos tada ako me bude bolio da ce morati da mi zarezu meso iznad zuba kako bi to otklonili..ja sam zabrinuta da ne dodje do neke komplikacije da se mora vaditi. Veliki pozdrav

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Ako osječate bilo kakve simptome morate se javiti stomatologu.