Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Bol u čeljusti nakon vađenja živca

AntonioŠ

Pozdrav.
Prije 3 dana me poceo jako boliti zub , doljna cetvorka na kojoj sam od prije imao plombu. Otisao sam na hitnu navecr doktorica mi je otvorila zub izvadila zivac jer je bio u gangreni ocistila mi je zubni kanal i pustila zub otvoren.
Dobio sam antobiotike i uzeo tablete protiv bolova.
Mene taj zub sad jos vise boli , boli me cjela celjust i osjetim bol na dodiir celjusti u zubu.
Bol je neizdrziva i nista nepomaze stavljam hladne obloge na glavu.
Isao sam nazad na hitnu al mi je samo ocistila malo zub i to je to neznam vise sta da radim mislim da nesto nije u redu.
Moram ici kod svog zubara al sam tek narucen u utorak.
Molim vas za savjet

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovani,

Ako je uz adekvatno proširen i tretiran korijenski kanal, te uz sve ljekove koje pijete, bol i dalje ne izdrživa, zub je potrebno izvaditi.