Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Lječen zub

Merdita

Poštovani dali vam mogu poslati sliku zuba 5 koji je lječen tj rađena je revizija da mi kažete vaše mišljenje u vezi tog zuba,doktor je rekao da je malo prepunjeni Al da je ok. Dal če se to prepunjene resorbirati i dal mogu imati problema zbog toga, a i 6 pored njega je lječena revizija molim vas mišljenje za oba zuba ako je moguče poslat vam sliku. Zahvaljujem.

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Prepunjenje kod punjenja kanala se danas smatra normalnim razvojem događaja i ne očekujem da će te zbog toga imati problema.
Slobodno šaljete snimku, deancekic@ordinacijacekic.hr.