Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

mjehurić na rani od zuba

erika78

Poštovanje!

Evo mene zanima vaše mišljenje.Izvadila sam zub prije mjesec dana , nakon dva dana morala sam kod zubara jer su mi ostali komadići zuba u rani. Dan poslije pojavio se mjehurić koji je zatvorio ranu, ponovno sam morala otići kod zubara i on mi je rekao da je to normalno da to samo drugačije zarasta i da ništa ne diram.Meni to jako smeta i imam osjećaj da to nije u redu. Ja bih vas molila za savjet što da napravim .Lijep pozdrav.

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Ako Vas ništa ne boli i niste natečeni, ja također predlažem da čekate.