Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

rast umnjaka

Lealea67

Poštovani, javaljam se u vezi rasta umnjaka. Jeli moguće da rast umnjaka uzrokuje bolove u vratu uz gornji rub tireoidne hrskavice pošto me već 2-3 mjeseca periodično boli donji desni kutnjak za koji mi je zubar rekao da se možda radi o granulomu/hiperemiji. Također osjecam bolove u području lica ispred uha. Postoji li ikakva mogućnost da se ti simptomi povezani? Ženskog sam spola sam i imam 20 godina.

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

postoji mogučnost da su bolovi povezani sa umnjakom, posebno ako je uz njega vezana neka patološka promjena u vidu upale.