Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Rupa u zubu

Marijanica97

Postovani
Vec 5 godina imam rupu u zubu koja je u pocetku bila mala, sada je zub poceo da se lomi i rupa je bukvalno preko celog zuba. Da li taj zub treba vaditi? (Mislim da je u pitanju prvi pretkutnjak)

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

s obzirom na situaciju koji opisujete, mislim da je zub za vađenje.
Svakako bi prvo bilo potrebno napraviti klinički pregled i adekavtanu dijagnostiku.