Oralna patologija

Bol desni!

Marija

Postovani!

Vec otprilike tjedan dana javlja mi se jaka bol desni.Vrlo me boli kad jedem i perem zube.Bole me i zubi koji se nalaze na tome mjestu.Sto mogu uciniti?Kako me moze prestati boljeti?

Puno Vam hvala

Dr.sc. Suzana Brozović

Trebate se javiti svom stomatologu, specijalisi parodontologije ili oralne medicine. Imam premalo podataka da bi vam rekla o ćemu se radi. Svakako se trebate javiti na pregled.