Oralna patologija

fistula

perina

Poštovani,što raditi s zubom jedinicom koja je sliomljena prije tri godine i sumnja se u puknuće korijena vertikalno zbog prisustva fistule poviše korijena.Oralni kirurg prije godine dana nije ustvrdio puknuće na korijenu ali upale se ponavljaju.Riječ je o curici od 12 godina.Druga jedinica je isto slomljena ali nije problematična.Izvađena su oba živca.Molim savijet i kome da se obratim u Splitu.

Prof. dr. sc. Dolores Biočina Lukenda, dr. med. dent.

Poštovani,
potreban je klinički pregled. Možete se javiti spec. dječje i preventivne dent.medicine, spec. oralne kirurgije i spec. protetike dentalne medicine na Stomatološkoj poliklinici Split.