Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Fixni aparatici

Kikiii

Postovani/a!
Moja situacija je ovakva,imam poprilično krive zube što me jako smeta,22 su mi godine,a moj me zubar (od djetinjstva) nikada nije poslao ortodontu. Odlučila sam nešto sama poduzeti,samo se nadam da nije kasno s obzirom na moje godine i trenutno stanje zubi. Dva zuba su mi unistena jer su popravljani i plomba je ispala,prije nekoliko dana sam ih izvadila. Sad,s obzirom da mi dva zuba nedostaju, bi li ipak mogla nositi aparatic?
Hvala!
L.P

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Dokle god imate zube ortodoncija je moguća, nema posebnog limita vezanog na dob kad ne bi mogli nositi ortodontski aparatić. Javite se na pregled i razgovor o najboljem scenariju za Vas slucaj...