Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

krivi zubi

iva201

Imam 24 godine i krive gornje dvice iz kojih su izvađeni zivci te su potamnili.Ne zelim nositi aparatic, te me zanima da li se mogu stavljati navlake na krive zube i da li postoji neki drugi nacin za rjesavanje mog problema?
Napomena: krivi zubi mi ne smetaju, smetaju mi tamni zubi.
Hvala!

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodoncija je dio stomatologije koji se upravo bavi ispravljanjem položaja zubi ali ne zato da bi se oni samo posložili već i zato da bi imali bolju funkciju i stvorili bolje uvjete za sve zube i okolno zubno meso.... Napravite li krunice ili navlake kako ih vi zovete a ne pripremite li dobre uvjete za okolne strukture imat će te vrlo vjerojatno puno više problema kasnije i sa estetikom odnosa keramike i zubnog mesa te zdravljem okolnog zubnog mesa.....