Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Raspored zuba

Lile123

Pozdrav , buduci da su mi zubi malo razdvojeni, ne svi- izmedu jedinice i dvojke, dvojke i trojke..da li postoji mogucnost da se to zbije kada mi pocnu rasti umnjaci?
Unaprijed hvala, lp:

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Poštovana
raspored zubi nije direktno uvjetovan postojanjem osmica i njihovim izrastanjem, tako da općenito gledano moguće je da se dogodi i takav scenario.... nažalost mogćce je i da se ne dogodi...