Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Bijeli ispuni

ivapiva

Pozdrav, zanima me da li maloljetna osoba plaća bijele ispune.. Naime jedan zubar mi ih je naplaćivao 100 kn pa sam se prebacila i ovaj mi je ispunio jedan zub bijelom plombom te mi nije naplatio ništa.. Stoga, plaćam li ili ne?

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Kako se sam ne bavim socijalnom stomatologijiom nisam baš upučen.
Članak o istome se nalazi na ovom linku.

http://artikulator.com/sto-nam-je-kod-stomatologa-besplatno-sto-placamo/