Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Karijes

Tomislavcek123

Prije koji dan primjetion sam karijes na zubu. Ne boli me nista ni oada jedem slatko, ni kada pijem hladno. Od kada sam ga primjetio jos bolje perem zube na tom mjestu ( elektricnom cetkicom ). Zanima me da li mi zub moze propasti, jer sam vec jedan zbog karijesa izgubio....
Nisam u mogucnosti ici kod zubara jos kojih mjesec dana.
Hvala Vam blunk

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovani,

Održavajte higijenu što bolje možete i posjetite liječnika što prije budete mogli.

anonimna16

Postovani,
Imala sam karijes na jedinici gore, zubar kad je poceo raditi dosao je do zivca pa sam dobila lijek. 4 dana poslije osjetila sam bol u tom zubu i titranje zivca, isti dan otisla sam kod zubara te mi je umrtvio zivac i rekao da mora stajati mjesec dana. Na polovici zuba trenutno imam crnu crtu dosta veliku pa me zanima je li to normalno i hoce li se povuci prije nego prode tih mjesec dana?

Dean Cekić, dr. med. dent.

Crna crta se neće povući sama od sebe.

Majajhana

Poštovani dosta me boli zub na hladno naročito izmedju petice i šestice, sesticu je dr danas popravila a peticu cement stavila kaže sestri da je nešto duboko nisam razumela sta. Kada sam došla kući zub i dalje na hladno reaguje, šta može biti? Inače na ostalim zubima su stavljene bezmetalo k krunice i od kada sam stavila često me ostali zubi bole na kojima nema navlake

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

može biti pulipitis, tj. upala živca.