Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Stomatološki zahvat za osobe s posebnim potrebama

dudo

Moje je pitanje da li postoji stomatološka ordinacija koja obavlja zahvate u općoj anesteziji. Naime radi se o potrebi za stomatološkim pregledom i po potrebi zahvatom na osobi sa posebnim potrebama ( konkretno gluhoslijepoj osobi ).
Mislim na ordinacije koje nisu u sastavu KBC-a ( oralna kirurgija i sl . )
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Dean Cekić, dr. med. dent.

Po mojim saznanjima, na žalost NE.

Jedina opcija je KBC Dubrava.

Rado bih da me netko demantira, pa ako saznate molim Vas da javite.