Stomatološka protetika

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Vodene kozice

asolic2

Pozdrav,
Imam 28 godina i od sina sam dobila vodene kozice. Danas mi je 5 dan.neke su vec kraste.imam ih jakooo puno.pogotovo na licu i trbuh i leda. Mene brine sto su mi neke vec 2 dana bijele boje? I brine me jer mi kraste jako sporo zarastaju. Pa mislim da ce se i ovo sa kozicama oduzit. Imaju neke tablete? Kupam se u hipermanganu i mazem sa a derminom kremom od zobi za isusivanje. Jako sam zabrinuta pogotovo zbog lica i oziljaka? Hvala

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

mislim da je ovo pitanje bilo namjenjeno podforumu iz dermatovenerologije.