Rak debelog crijeva

rak debelog crijeva s metastazom na jetri

ante

Prije mjesec dana operiran mi je rak na debelom crijevu i ugrađena kesica dignuti su limfni čvorovi koji su bili zahvaćeni ,liječnik kaže da je sve očistio.
Također ct je pokazao dva čvorića na jetri i liječnici sumljaju na metastazu
Što napraviti i kolike su šanse preživljavanja peterogodišnjeg razdoblja ovit bolesnika ako je jetra u metastazi
hvala

Prim. mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Odgovori na vaša pitanja nalaze se u odgovoru na pitanje: Rak debelog crijeva s metastazama, koje je postavio Ivan 28. 03. 2006. Molim vas pročitajte te odgovore. Kod vas također postoji mogućnost odstranjenja metastaza iz jetre što vam pruža znatno veće izglede za izlječenje nego samo liječenje kemoterapijom.