Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

trazim opsirnije za lijecenje psorijaze i trazim koliko je moguce strucniji savjet

Osmo

Osman iz Bugojna

Vec neko vrijeme se lijecim belosalic-om i ne daje zeljeni efekat.
Te seovom prilikom zelim savjetovati sa nekim strucnim , a mislim da sam na pravoj adresi.
Molio bih vas ako ste u mogucnosti da pomognete sa savjetom i preporukama .
Hvala .

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Bez opisa vaše kliničke slike, tj. pregleda vrlo je teško dati savjet o terapiji. Inače dugotrajna terapija Belosalicom može imati i neželjenih posljedica, te je stoga ovaj koristan lijek nužno primjenjivati pod nadzorom dermatologa. Svakako se obratiti dermatologu.