Da li je moguce da nevina djevojka zatrudni ?

Ivo Balenović, dr. med.

Na taj način ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

zoi

Zanima me jedna stvar. Prije malo više od 10 dana smo decko i ja radili peting odnosno trljanje organima. Nevina sam i nikada nismo imali odnos. Njegov organ je dodirivao samo početak mog, odnosno početak stidnih usana i to ne dugo vremena. Nije bilo ejakulacije. Bili su mi plodni dani pa me zanima da li može doći do trudnoće jer od tada imam bolove u stomaku ili je to samo prehlada zajedno sa simptomima PMS-a jer menstruacija treba da dođe za par dana.
Pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće. Pričekajte menstruaciju, doći će.

Poštovanje, imam jedno pitanje. Imao sam sa djevojkom oralni sex, ali pri tome nije bilo ejakulacije. Nakon nekih 5 minuta, stavio sam moj polni organ izmedju njene straznuce blizu analnog otvora i gurao ga tuda, tj neka vrsta petinga. Na penisu je bilo preejakulata i ona tvrdi da sam dirno njenu vaginu, ali sam ejakulirao u wc solju. I da li ima potrebe za tabletama dan poslije.
Lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, na taj način ne postoji mogućnost trudnoće i nema potrebe za pilulom.

Mateo121

Dobar dan, zanima me sljedeca situacija.

Cura je imama zadnju menst. 22-28.03. Nakon toga smo imali nezasticene odnose 02/03/04.04. Ona je ostala i dalje nevina jer zbog bolova nismo uspijeli, ali nisam evakuirao u nju nego po njoj, ali mislim da je otišlo po koja kap i u nju. Nakon toga sam i vidio da je na gacicama koje je obukla bilo moje sperme.
Nakon 30h je popila pilulu za dan poslije(escapelle), ali smo jos imali odnosa ali također nisam evakuirao u nju, trljali smo polne organe preko odjece ali moj sorc je bio mokar.

Sutra dan je imala bolove u stomaku i jajnicima, ali 9.4 je dobila krvarenje (tamno crvena boja prvi dan i onda normalna crvens) i to je pratilo 9/10/11(11 je bilo samo jako malo cak i ne primjetno). Njena menstruacija se trebala dogoditi tek za 15 dana. Jel moguce da je trudna? I kada je za ocekivati da dobije menstruaciju?

Mateo121

Da se nadopunim na to gore, 11.04 i dalje krvari kao menstruacija ali bez bolova i malo je manje. Menstruacija bi joj trebala biti tek 24.04.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom mala je mogućnost trudnoće. Ipak savjetujem da uradi test na trudnoću (možda je u pitanju bilo implantacijsko krvarenje)

Mateo121

Dobar dan ispravak na pitanje od 11.04.2021->

Dobar dan, zanima me sljedeca situacija.

Cura je imala zadnju menst. 22-28.03. Nakon toga smo imali nezasticene odnose 02/03/04.04. Ona je ostala i dalje nevina jer zbog bolova nismo uspijeli, ali nisam evakuirao u nju nego po njoj, ali mislim da je otišlo po koja kap i u nju. Nakon toga sam i vidio da je na gacicama koje je obukla bilo moje sperme.
Nakon 30h je popila pilulu za dan poslije(escapelle), ali smo jos imali odnosa ali također nisam evakuirao u nju, trljali smo polne organe preko odjece ali moj sorc je bio mokar.

Sutra dan je imala bolove u stomaku i jajnicima, ali 9.4 je dobila krvarenje (tamno crvena boja prvi dan i onda normalna crvens) i to je pratilo 9/10/11(11 je bilo samo jako malo cak i ne primjetno). Njena menstruacija se trebala dogoditi tek za 15 dana. Jel moguce da je trudna? I kada je za ocekivati da dobije menstruaciju?

Prvih dana joj je bila kao neka sluz tamno smeđe boje. Još uvijek krvari ali ne toliko puno kao kad dobije i danas je se takodjer pokazivala tamno smeđa boja.
Krvarenje traje od 9.4 i danas također.

Jesu to znakovi trudnoće?

Hvala! LP!

Ivo Balenović, dr. med.

Najvjerojatnije se radilo o ovulacijskom krvarenju. Menstruacija bi trebala nastupiti za otprilike dva tjedna.

Culii

Devojka i ja smo trljali spolne organe preko donjeg vesa pri cemu je doslo do ejakulacije. Tragovi ejakulacije su ostali na mojim gacama ali smo se devojka i ja razdvojili posle par sekundi. Da li je moguce da od toga zatrudni. Hvala unapred. Inace kaze (nakon 5 dana od toga) da je jako boli stomak.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, na taj način trudnoća nije moguća.

mladeq

Dobar dan,
Naime, djevojka i ja smo više puta imali peting. U vezi smo 2 mjeseca, ona se mmogo plaši imati pravi odnos pa za sada imamo samo peting, dakle nevina je. Prvo, na dan peting imamo oko 4 do 5 puta, ponekada dodirujemo spolne organe, dodirivao sam sa svojim polnim organom njezine stidne, odnosno vaginalne usne. Plašimo se da li nije predejakulat izašao, te ušaou rodnicu, te da li od prethodnih puta nije ostalo malo spermija koji su mogli doći do rodnice... Da Vam opišem detaljno, dobila je mensttruaciju 15.6, tako da ništa nismo imali sledećih 7 dana. Poslije toga smo prvi put imali peting i nikada ejakulat nije izašao u njezinoj blizini, uvijek smo završavvaaali rukoom, osim jedan put.. Bila je na meni i imali smo peting, ejakulat je poceo da izlazi i onda je u istoj sekundi sišla... Bojali smo se da li nije nešto ušlo, bojali smo se nekih 7dana pa smo uradili test (nismo ga radili ujutru) bio je negativan, uradili smo ga 19.7, nakon 2 sedmice smo ponovo uradili test, pisalo je 15sekundi da ga drzimo u mokraci mi smo drzali 7, pokazao je takodje da je negativan, uradili smo ga 3.8(Oba testa su bile trakice, sa reakcijom od 150)... Djevojka nema redovnu menstruaciju.. 37dana je proslo od prethodne menstruacije a ona je osjecala bol u ledjima, u stomaku, dan ili dva je po 8 puta u wc isla.. Nista, nije dobijala mensu, povremeno ju je bolio stomak ali nikako nije dobijala.. Nakon 51 dan ju je mnogo bolio te smo na stomak stavili vrucu oblogu te je pocela da izlazi lagana, svijetla krv.. Dobila je menstruaciju, bar mislimo da jeste, inace joj je prvog dana slaba krv i slabi bolovi, a drugi i treci dan veliki bolovi i mnogo, bas mnogo krvi, kaze da mijenja po 6 ulozaka.. Dok se treci, cetvrti i peti dan smanjuje polako.. Kod nje to ovoga putanije bio slucaj.. Prvog dana, pocelo je malo da izlazi te je nakon sat pocelo mnogo da izlazi,zamijenila je 3 uloska toga dana, mnogo ju je boljeo stomak.. Drugi dan je manje izlazilo krvi, par puta je imala malo jace grceve u stomaku, zamijenila je 2uloska.. Treci dan je za nijansu slabije izlazilo i isto je 2 uloska zamijenila, treci dan ju skoro uopste nije boljelo, malo samo.. Cetvrtti dan je ponovo pocelo dosta da izlazi i ponovo je 3 uloska zamijenila, boljelo ju je isto malo.. Dok peti i sesti dan nije imala bolove, samo je izlazila krv, zamijenila je po 1 ulozak, ni jedan nije bio pun.. Sedmi dan je izaslo samo malo krvi, par tackica, osmi Dan je takodje izasloo samo Malo par tackica.. Nikada nema redovnu menstruaciju, uvijek joj kasni, jednom samo nijendobila 50dana, na samo pocetku a Evo I sada, pocetkon ove godine joj je takodje pred kraj mensse izlazila I crna krv, Ima ogromne bolove tokom prvih Dana mense, I mense su joj mnogo obilne, kao sto Sam rekao vec Po 6 ulozaka Mijenja prvih par dana... Ova Menstruacija je bila za nekih 40% slabija nego Inace, pa me to plasim, Ali ona kazi da nikada nije isto. Kako je polako prestajalo krvarenje, tamo negdje od petog dana je pocela da bude malo svjetlija krv ali je i dalje bila tamna, nije bila u potpunosti svijetla ali je bila svjetlija nego sto je izlazilo prvi, drugi, treci, cetvrti dan.. Nisam napomenuo da su prvi i drugi dan izlazili ugrusci iz vagine, ne mnogo ali su izlazili.. Evo danas (12.8) smo kupili Clear blue test, sa reakcijom od 25, drzali smoga 22sekunde u posudici sa mokracom, mokraca nije dotakla maximum vec je bila par milimetara od samog maximuma , test je bio negativan..Postoji li ikakva mogucnost trudnoce, s obzirom na to da je dobila menstruaciju, bar mislimo da je to bila mensa, ona kaze da je 100% sigurna da je bila, I s obzirom na to da su 3 testa negativna u rasponu od mjesec dana I uzevsi u obzir da je imala ugruska tokom krvarenja, ne mnogo ali je imala, za buduce cu da se educiram ali zanima me trenutno..
I da li da uradimo još jedan test na HCG kroz urin, a ako trebamo da uradimo možete li da kažete kada otprilike treba da ga uradimo, izvinjavam se na Malo duzem postu.
Veliko Vam hvala unaprijed, nadam se Vašem odgovoru, lijep pozdrav!

mladeq

Da se nadovezem samo, danas je deveti Dan I curri jaako malo, bas bas malo I skrozzz je blijeda krv.. Djevojka je imala maalo problema sa hormonima stitne zlijezde I maalo je bila malokrvna pa ne znam da li to moze ikako da utice na to sto kasni I sto je obilna..
Inace ne traje ovako 9 Dana, jednom joj se samo desilo da je Trajalo 9 Dana Ali skroz je bila jaka krv samo je deveti Dan oslabila.. A sada sedmi, osmi I deveti Dan bass's maaloi krv idee I ne boli ju nista.. Krv je izblijedila..

Ivo Balenović, dr. med.

Prema svemu navedenom ne postoji mogućnost trudnoće.

mladeq

Hvala vam na odgovoru, ali buni nas koji je razlog toga sto je za nekih 40-50% menstruacija bila slabija nego inace i slabiji bolovi, trajala je 9 dana, a inace je mnoogo mnogo jaka, neizdrziva kako kaze i mnogo krvi ide...
I jos jedno pitanje samo, da li Clear Blue test sa reakcijom 25 moze da otkrije trudnocu od 4 nedelje?

Ivo Balenović, dr. med.

Menstruacija ne mora uvijek biti istog intenzitete i duljine trajanja. Sve ovisi o djelovanju hormona. Testovi detektiraju trudnoću odmah nakon implantacije. Do implantacije dolazi otprilike deset dana nakon oplodnje.

mladeq

Pozdrav, ponovo ja, evo danas vec 2 Dana ne curi apsolutno nista, Ali imam jos jedno pitanje.. Djevojci je krv izlazila 7dana, zadnjih par dana je Po malo Ali 8. 9. 10. 11. danje izlazilo samo par kapi, pa da li je moguce da je to implantacijsko krvarenje, te da je djevojka trudna... Brinemo mnogo pa Sam morao da pitam, Veliko hvala,nadam se vasem odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

To nije bilo implantacijsko krvarenje. Ako se u to želite uvjeriti neka napravi test.

mladeq

Pozdrav, prije dva dana je poceo da izlazi vaginalni iscjedak, juce i prekuce je izlazio maaloo l, jedva primjetno, danas izlazi malo vise.. Da li je u pitanju ovulacija ili nesto drugo, kakav iscjedak izlazi pri trudnoci?